OMRON Česká republika

Zlepšovat kvalitu života a přispět k utváření lepší společnosti

Staňte se průkopníkem ve vytváření nápaditých řešení pro budoucnost. Novým výzvám čelíme s nadšením a odvahou. Jednejte čestně a v každém podporujte jeho či její potenciál.

eu doorway page healtcare 1 prod

Zdravotnická technika

OMRON Healthcare je přední společností v oblasti medicínského zařízení pro terapii a sledování zdravotního stavu, jejíž sortiment zahrnuje monitory krevního tlaku, zařízení pro měření teploty, respirační zařízení, elektronické měřiče teploty a monitory tělesného tuku. Snažíme se poskytovat komplexní medicínské služby, zaměřené na prevenci a zlepšování běžných zdravotních problémů, například vysokého tlaku, cukrovky a obezity.
NAVŠTIVTE WEB
eu doorway page industrial 3 sol

Průmyslová automatizace

Industrial Automation je předním světovým výrobcem technicky vyspělých produktů průmyslové automatizace a dodavatelem expertních řešení. OMRON Industrial Automation se věnuje poskytování nedostižných automatizačních produktů a odborných řešení, přizpůsobených zákazníkům, pro všechny průmyslové obory. Do našeho portfolia patří: automatizace podnikových procesů, čidla a bezpečnostní zařízení, elektronicky řízené mechanické pohony, průmyslové komponenty a kamerové systémy.
NAVŠTIVTE WEB
pcb aoi

Inspection Systems

V dnešním vysoce konkurenčním a cenově citlivém výrobním prostředí, je klíčem k úspěchu správné vyvážení kvality a rychlosti prostřednictvím automatizace. OMRON Inspection Systems pomáhá plnit stále se zvyšující požadavky na snížení nákladů při současném zachování maximální možné kvality.
NAVŠTIVTE WEB
eu doorway page ec 1 prod

Elektronické komponenty

Společnost OMRON Electronic Components, vybavená technologiemi i znalostmi pro výrobu součástí do téměř libovolných elektronických aplikací, používá špičkový návrh produktů a rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních produktů pro uspokojení požadavků zákazníků z celé Evropy, kterým poskytuje na míru střižené služby a produkty: relé, spínače, konektory a senzory.
NAVŠTIVTE WEB